אודות חוה זינגבוים

חוה זינגבוים, בין הראשונות בעולם שהתמחו בקוסמטיקה מתקדמת PME ומי שייבאה את התחום לישראל, פיתחה שיטת טיפול פורצת דרך המתבססת על תהליכים ביולוגיים של העור

חוה זינגבוים, גורו קוסמטיקה, טיפוח והעצמה נשית, פועלת, מרצה ומעוררת השראה בקרב אלפי קוסמטיקאיות בארץ ובעולם. היא מהראשונות בארה"ב שפיתחו מחלקות דרמו-קוסמטיקה במרכזי אסתטיקה מתקדמים, לצד מיטב הפלסטיקאים, אחראית להצלחתן המקצועית והכלכלית של אלפי קוסמטיקאיות, פיתחה שיטת טיפול פורצת דרך המתבססת על תהליכים ביולוגיים של העור ומי שייבאה את התחום לישראל, בעלת חברה שפיתחה מאות תכשירים לקוסמטיקה המשווקים בהצלחה גם בארה"ב ובאירופה – ולאחרונה רשמה גם פריצת דרך עולמית עם קרם  ה-PROPHECY וה-2 PROPHECY.

כבר בראשית הקריירה  שלה הקימה חוה זינגבוים קליניקה יוקרתית בארצות הברית וטיפלה בכוכבי הוליווד. מרכז ההוראה המתקדם של חוה זינגבוים בישראל פתח את מסלול הלימודים המורחב והמתקדם בעולם לקוסמטיקאיות מתחילות: מההכשרה הבסיסית ועד התבססות בפסגה המקצועית – החל באבחוני עור, דרך טיפול והגעה לתוצאות המקצועיות ביותר, תוך היכרות עם השיטות ועם המכשור המתקדמים בעולם. בשיתוף עם פרופ' אייל גור, הקימה תוכנית להעשרה רב-מערכתית לקוסמטיקאיות ולצד כל אלה מסלול מורחב – החל בלימודי קוסמטיקה למתחילות (בפיקוח משרד הכלכלה) והכשרה מקצועית רב-שלבית עד להסמכה, רגע לפני פתיחת הקליניקה שלהן, שיעניק להן תעודות, ביניהן P.M.E, העשרה מקצועית רב מערכתית , בוגרת  קורס מכשור מתקדם

יום בחיי – ערוץ 2

רק כשיושבים מול חוה זינגבוים, שומעים ממנה על דרכה המקצועית והאישית
ב-3 העשורים האחרונים, מעיינים בהררי המאמרים, ההרצאות וחומרי הלימוד שכתבה (וגם בכתבות הרבות שנכתבו עליה) וצוללים לרזומה העשיר בהישגים שלה – מבינים איך הפכה האישה האנרגטית והכריזמטית הזאת לא רק לכוהנת הגדולה של הקוסמטיקה המתקדמת P.M.E בישראל, אלא גם למורת דרך לאלפי נשות מקצוע, שבעיניהן היא לא פחות מגורו, ולמעצימת יופי למאות אלפי מטופלים בארץ ובחו"ל.

חוה זינגבוים היא לא רק אוטוריטה מהמדרגה הראשונה בתחום הקוסמטיקה המתקדמת P.M.E, מרצה מבוקשת ברחבי העולם, מפתחת שיטת טיפול פורצת דרך ובעלת חברה  לקוסמטיקה מתקדמת שמוכרת ממוצריה בעשרות מיליוני שקלים בשנה (וכן, גם אם לשישה ילדים וסבתא גאה לחמישה נכדים), היא גם אשת מקצוע שהשכילה לזהות את ההתפתחויות המתקדמות והטכנולוגיות בתחום האסתטי ולשלב בין המדעי ליישומי, בין הקוסמטיקה הקלאסית לחדשנות המחקרית, בין הפרקטיקה בקליניקה למכשור ולתכשירים המתקדמים ביותר.

ציר טקסס, ניו-יורק, ת"א

הכל התחיל ב-1991 בארה"ב, כשחוה הבינה כי מוצרים רבים שמשמשים במכוני יופי מטפלים בסימפטומים ולא במה שגורם להם, והחליטה ללמוד לעומק על המקור לבעיות הקשורות בעור או באות לידי ביטוי דרך העור. ההזדמנות לחקור את התובנות שגיבשה תוך כדי עבודתה הגיעה בשנת 1994, כאשר הייתה בין הראשונות בעולם שהשתלמו בבית החולים סקוט אנד וויט בטקסס במסלול התמחות ייחודי בקוסמטיקה מתקדמת. השעות הארוכות שבילתה בחדרי הניתוח ובמחלקות הדרמטולוגיה, האונקולוגיה והכירורגיה הפלסטית ציידו אותה בידע מתקדם ועשיר ובהבנה מדעית, שאפשרו לה לפתח את "המתודולוגיה הדו-עומקית" – שיטת טיפול פורצת דרך שבה מקבלת כל שכבת עור דגשים ייחודים.

עם הכלים החדשים שעמדו לרשותה, חברה חוה לחלוצת הטיפול בלייזר, ד"ר דברה סרנוב, והשתיים הקימו במרכז הרפואי בלונג איילנד את אחת המחלקות הראשונות בעולם לטיפולי קוסמטיקה מתקדמת. בשלב הבא פתחה חוה קליניקה יוקרתית במרכז מנהטן, העסיקה פלסטיקאים ורופאי עור מובילים ויישמה את שיטת הטיפול הדו-עומקי.  די מהר התפשטה השמועה על "הקוסמטיקאית הישראלית שמחוללת פלאים", והיא הפכה למוקד עלייה לרגל של הסלבריטיז בניו-יורק וטיפלה בקביעות בכוכבים הוליוודיים, כמו מלאני גריפית ,דון ג'ונסון וסילבסטר סטלון.

למרות הקריירה המשגשגת ב"תפוח הגדול", הגעגועים לארץ גברו, וחוה ובעלה מוטי, יד ימינה ושותפה לדרך, חזרו עם ילדיהם לישראל. חוה פתחה את הקליניקה השלישית שלה – הפעם בתל-אביב.

ככה בונים מעצמה

תוך פרק זמן קצר הקימה חוה אימפריה של קוסמטיקה מתקדמת P.M.E, תוך שהיא משנה את הדרך שבה נתפס תחום הקוסמטיקה בישראל.
בשנת 2004, פתחה חוה מרכז הוראה ללימודי קוסמטיקה מתקדמת P.M.E, שהכשיר והסמיך עד היום אלפי קוסמטיקאיות מוסמכות P.M.E.

ב-2005 הקימה חוה את חברת הקוסמטיקה המתקדמת שפיתחה, בשיתוף פעולה עם מכוני מחקר ומעבדות בארץ (אוניברסיטת בר-אילן) ובחו"ל (אירופה וארה"ב), תכשירי קוסמטיקה המשלבים טכנולוגיות מהמתקדמות בעולם וחלופות חדשניות לחומרים האגרסיביים הנפוצים בתעשייה כמו בנזואיל פרוקסיד או רטין A . כזה, למשל, הוא קו המוצרים הביומטיים של החברה, שמצליחים לחקות את דרך הפעולה הביולוגית של העור. החברה פיתחה  עד היום מעל  150 מוצרים – והיד עוד נטויה. בשנים האחרונות מופצים מוצריה גם בקרב יותר מ-10,000 דרמטולוגים, פלסטיקאים ומכונים אסתטיים בארה"ב.

לאחרונה רשמה חוה זינגבוים גם פריצת דרך עולמית עם קרם  ה-PROPHECY  וה-2 PROPHECY, הקרם הראשון והיחיד בעולם העושה שימוש בטכנולוגיה חדשה שנתגלתה באוניברסיטת בר-אילן, המאפשרת לראשונה שימוש בחומצה היאלורונית ממוזערת המסוגלת לחדור לעור במריחה ללא צורך בהזרקה.
בשנת 2013 יזמה חוה יחד עם פרופ' אייל גור, מנהל היחידה לכירורגיה פלסטית בבית החולים איכילוב, הקמת מערך  לימודי ראשון מסוגו לקוסמטיקאיות, במטרה להעניק להן כלים לאבחון כולל ורב-מערכתי ויכולת להתאים את הטיפול לפציינטית גם על פי הפרופיל המתקדם שלה.
בסיום הקורס מקבלות המשתתפות תעודת "העשרה רב-מערכתית" יחד עם דיפלומה מוכרת מטעם המדינה (משרד הכלכלה).
וזו ממש לא המילה האחרונה.

חוה זינגבוים,
אבני דרך

1991

מתחילה בקריירה כקוסמטיקאית בארה"ב; מהקוסמטיקאיות הראשונות בעולם לעבוד בצוות רפואי אצל מומחים ידועי שם, ממייסדי הדרמטולוגיה האסתטית.

1994

מתמחה בקוסמטיקה מתקדמת בבית החולים סקוט אנד ווייט בטקסס; מפתחת את שיטת הטיפול הדו-עומקי.

1995

מתמחה בקוסמטיקה מתקדמת בבית החולים סקוט אנד ווייט בטקסס; מפתחת את שיטת הטיפול הדו-עומקי.

1996

פותחת עם ד"ר דומיניק ולנטי קליניקה במנהטן (פעילה עד היום).

1997

חוזרת לארץ ופותחת את הקליניקה הראשונה בישראל לטיפולים משלימי ניתוחים פלסטיים.-המחלקה הראשונה בארץ לקוסמטיקה מתקדמת מבוססת על המודל המקובל בארה"ב.

2004

פותחת מרכז הכשרה לקוסמטיקאיות מוסמכות P.M.E.

2005

מייסדת את חברת "חוה זינגבוים", שפיתחה עד היום מעל 150 תכשירי קוסמטיקה פורצי דרך.

2012

מתחילה לשווק את תכשירי החברה לרופאי עור ופלסטיקאים בארה"ב ואירופה.

2013

מפתחת עם פרופ' אייל גור מאיכילוב קורס להעשרה רב-מערכתית לקוסמטיקאיות

2014

פותחת את המרכז הדיאגנוסטי לאבחון רב-מערכתי של העור.

2015

משיקה את המסלול המורחב ללימודים מתקדמים לקוסמטיקאיות מוסמכות P.M.E

2016

פתיחת בית הספר הבינלאומי לאיפור בשיתוף מותגי העל: אסתי לאודר, קליניק, מאק, בובי בראון וסמאש בוקס

2017

משיקה את הקרם "PROPHECY", פריצת דרך מדעית בתחום הקוסמטיקה

2018

משיקה את הקרם " PROPHECY 2" המכיל פי 2 חומצה היאלורונית לעומת הדור הראשון