סרום אנטי פולושן להגנה על העור מפני נזקי העולם החדש מבית חוה זינגבוים

מחקרים עדכניים בנושא זיהום סביבתי והשפעתו על עור הגוף הוכיחו כי קיים קשר ישיר בין זיהום האוויר לבין תופעות עוריות כמו יובש, חוסר איזון, פיגמנטציה, רפיון והתפרצויות אקנה. אם עד לאחרונה נזהרנו בעיקר מקרינת השמש, היום מתברר כי גם הקרינה הכחולה הנפלטת ממסכי הטלפונים והמחשבים מזיקה לעור שלנו. בתוספת הלחץ הנפשי, השימוש במסכות והשהייה הממושכת בחללים סגורים, מדובר בהצטברות של גורמים המעמידים את העור בפני אתגרים מורכבים. העולם החדש הציב בפני צוות המחקר והפיתוח של חברת חוה זינגבוים משימה – לגייס את היידע, המחקרים והטכנולוגיה המתקדמת כדי לרקוח פורמולה שתיתן מענה לאתגרים האלה.

העולם החדש מחייב הגנה חדשה.

New Essential אנטי פולושן סרום, פיתוח חדשני מבית חוה זינגבוים, שומר על העור מפני נזקי העולם החדש. שקוף, נקי, רענן ועוצמתי, באריזת תרסיס המאפשרת ליצור שכבת מגן אפקטיבית על העור ללא מגע יד. בכמה לחיצות בודדות העור מקבל את כל הרכיבים הדרושים לו כדי להתמודד עם המציאות החדשה.

שומר על פלורת חיידקים מאוזנת

מעודד ייצור טבעי של ויטמין D

מרגיע את העור ומאזן את רמת הלחות

מגן מפני קרינת המסכים

הפורמולה הייחודית כוללת

Lactobacillus Pentosus

תמצית תא של חיידק ידידותי המסייע לשמור על הפלורה (אוכלוסיית החיידקים) של העור תקינה ומאוזנת.

Chicory Root Extract 

תמצית המעודדת ייצור טבעי של ויטמין D ללא חשיפה לשמש. ויטמין D הוא קו ההגנה הראשון של הגוף כנגד מזהמים, והוא ידוע ביכולתו לשפר את מראה הקמטים והקמטוטים, לשפר את גמישות העור ולתקן את נזקי החשיפה לשמש.

Betain

נגזרת של חומצת אמינו המרגיעה את העור ומעלה את רמת הלחות.

Pseudoalteromonas Ferment Extract

תמצית שמקורה בחיידק המגיע מהאוקיינוס הצפוני, ומסייעת במניעת נזקי הקרינה הכחולה הבוקעת ממסכי המחשבים והטלפונים.

Hyaluronic Acid
 

משמשת כאנטיאוקסידנט (נוגד חמצון) ומאזנת את רמת הלחות בעור.

שאלות ותשובות

בשנה האחרונה שגרת החיים שלנו השתנתה באופן משמעותי, והשינויים השפיעו גם על העור שלנו. המסכות ההיגייניות, השהייה הממושכת בבתים, החשיפה המוגברת לקרינת המסכים – כל אלה התווספו לזיהום הסביבתי שמקיף אותנו, והחלישו את העור שלנו. כשהעור עסוק בהישרדות, היכולת שלו להתחדש ולהשתקם נחלשת, וזה בא לידי ביטוי בהתפרצויות אקנה, פיגמנטציה, יובש, רפיון והזדקנות מואצת של העור. הפורמולה של אנטי פולושן סרום יוצרת שכבת הגנה על העור ומאפשרת לו לתפקד באופן תקין ולהתפנות לתהליכי ההתחדשות והריפוי.

מלבד העובדה שהן אוטמות את העור, מתחככות בו ויוצרות אפקט של הזעה מוגברת, הן גם מפרות את מאזן החיידקים הטובים המצויים בעור ופוגעות ביכולת שלו להגן על עצמו. לכן בשנה האחרונה אנחנו רואות הרבה בעיות עוריות כמו פצעונים, יובש וגירויים, שמופיעים באזור המכוסה במסכה. אנטי פולושן סרום מכיל Lactobacillus Pentosus, תמצית תא של חיידק ידידותי שמסייעת לשמור על פלורת החיידקים של העור תקינה ומאוזנת, וכך הסרום עוזר לתקן את הנזקים שנגרמים מהמסכות.

מחקרים שנערכו בשנה האחרונה גילו שוויטמין D יעיל בהפחתת הידבקות ותחלואה בקורונה, ובעקבות זאת משרד הבריאות המליץ ליטול תוסף של ויטמין D מדי יום – במיוחד לאור העובדה שבשנה האחרונה נחשפנו פחות לשמש, וחשיפה לשמש היא המקור הטבעי לוויטמין D. אבל מחסור בוויטמין D משפיע גם על העור שלנו: הוא מעורב בתהליך ההתחדשות של תאי העור ובתפקוד המערכת החיסונית של העור. מחסור בוויטמין D עלול להתבטא ביובש, רפיון וקמטוטים. כדי לחזק את העור ולאפשר לו לחזור לתפקוד תקין, אנטי פולושן סרום מכיל תמצית מצמח הצ'יקורי, המעודדת את העור לייצר ויטמין D באופן טבעי, ללא חשיפה לשמש.

מחקרים הוכיחו שקרינת המסכים, המכונה אור כחול, משפיעה על תפקוד העור באופן דומה מאוד להשפעתן של קרני U.V, ושאורכי הגל הקצרים חודרים לשכבות העמוקות יותר של העור. הנזקים שגורמת החשיפה לאור הכחול מתבטאים בהרס של סיבי הקולגן, פיגמנטציה מוגברת והזדקנות מואצת של העור. הקרבה הפיזית למסכים והזמן הממושך שאנחנו מבלים במחיצתם מאז תחילת מגפת הקורונה, מחייבים התייחסות הולמת בשגרת הטיפול בעור.

אנטי פולושן סרום מכיל Pseudoalteromonas Ferment Extract, תמצית שמקורה בחיידק המגיע מהאוקיינוס הצפוני שמסייעת במניעת נזקי קרינת האור הכחול.

אם העור צעיר ובריא באופן כללי, אנטי פולושן סרום יכול לשמש כבסיס לשגרת הטיפול בעור ללא צורך בסרום נוסף. הוא מכיל את כל הרכיבים ששומרים על העור מפני נזקי העולם החדש, וגם רכיבי הרגעה ולחות (בטאין וחומצה היאלורונית). אם הסרום הקבוע מכיל רכיבים המטפלים בצרכים אחרים של העור – למשל כשמדובר בעור בוגר, עור אקנתי, עור עם פיגמנטציה וכדומה – מומלץ להשתמש באנטי פולושן סרום כבסיס, ומעליו למרוח את הסרום הקבוע. הפורמולה של אנטי פולושן סרום מימית, עדינה, נספגת במהירות ואינה מכבידה על העור, ולכן אפשר להשתמש בו כבסיס לכל שגרת טיפול.

הרכיבים שהסרום מכיל מגנים על העור מפני נזקים שאנחנו נחשפות אליהם במהלך היום, ולכן אנטי פולושן סרום מתאים לשימוש בשעות היום, אלא אם כן את עובדת בשעות הלילה מול המסך.

ללא SLS

לא נוסה על בעלי חיים

לא שמנים ממקור פטרוכימי

אופן השימוש

להתיז על אזורי הגוף החשופים (פנים, צוואר, מחשוף, ידיים) או להתיז על כפות הידיים, להניח על העור ולעסות עד לספיגה.