חוה זינגבויםאימפריית יופי של אישה אחת!
חוה זינגבוים, בין הראשונות בעולם שהתמחו בקוסמטיקה פרא-רפואית ומי שייבאה את התחום לישראל, פיתחה שיטת טיפול פורצת דרך המתבססת על תהליכים ביולוגיים של העור


• היא בעלת חברה שפיתחה 150 תכשירים לקוסמטיקה פרא-רפואית ומוצריה משווקים בהצלחה גם בארה"ב
• היא ייסדה מרכז הוראה לקוסמטיקאיות פרא-רפואיות (P.M.E), שהפך אלפים מתלמידותיה לקוסמטיקאיות פרא-רפואיות מצליחות
• היא הקימה, בשיתוף עם פרופ\' אייל גור, תוכנית להכשרת מאבחנות רב-מערכתיות
• כיום המסלול המורחב ללימודי קוסמטיקה פרא-רפואית למתחילות (בפיקוח המדינה, תמ"ת), שיעניק להן הכשרה רב-שלבית ותעודות, ביניהן  P.M.E, אבחון עור רב מערכתי בשיתוף בית חולים איכילוב, בוגרת קורס מכשור מתקדם ותעודת איפור יום.

רק כשיושבים מול חוה זינגבוים, שומעים ממנה על דרכה המקצועית והאישית ב-24 השנים האחרונות, מעיינים בהררי המאמרים, ההרצאות וחומרי הלימוד שכתבה (וגם בכתבות הרבות שנכתבו עליה) וצוללים לרזומה העשיר בהישגים שלה – מבינים איך הפכה האישה האנרגטית והכריזמטית הזאת לא רק לכוהנת הגדולה של הקוסמטיקה הפרא-רפואית בישראל, אלא גם למורת דרך לאלפי נשות מקצוע, שבעיניהן היא לא פחות מגורו, ולמעצימת יופי למאות אלפי מטופלים בארץ ובחו"ל.

יום בחיי - ערוץ 2

כי חוה זינגבוים היא לא רק אוטוריטה מהמדרגה הראשונה בתחום הפרא-קוסמטיקה הרפואית, מרצה מבוקשת ברחבי העולם, מפתחת שיטת טיפול פורצת דרך ובעלת חברה  לקוסמטיקה פרא-רפואית שמוכרת ממוצריה בעשרות מיליוני שקלים בשנה (וכן, גם אם לשישה ילדים וסבתא גאה לארבעה נכדים), היא גם אשת מקצוע שהשכילה לזהות את ההתפתחויות הרפואיות והטכנולוגיות בתחום האסתטי ולשלב בין המדעי ליישומי, בין הקוסמטיקה הקלאסית לחדשנות המחקרית, בין הפרקטיקה בקליניקה למכשור ולתכשירים המתקדמים ביותר.

ציר טקסס, ניו-יורק, ת"א

הכל התחיל ב-1991 בארה"ב, כשחוה - אז קוסמטיקאית בראשית דרכה - הבינה כי מוצרים רבים שמשמשים במכוני יופי מטפלים בסימפטומים ולא במה שגורם להם, והחליטה ללמוד יותר על המקור לבעיות הקשורות בעור או באות לידי ביטוי דרך העור. ההזדמנות לחקור את התובנות שגיבשה תוך כדי עבודתה הגיעה בשנת 1994, כאשר הייתה בין הראשונות בעולם שהשתלמו בבית החולים סקוט אנד וויט בטקסס במסלול התמחות ייחודי בקוסמטיקה רפואית. השעות הארוכות שבילתה בחדרי הניתוח ובמחלקות הדרמטולוגיה, האונקולוגיה והכירורגיה הפלסטית ציידו אותה בידע רפואי עשיר ובהבנה מדעית, שאפשרו לה לפתח את "המתודולוגיה הדו-עומקית" – שיטת טיפול פורצת דרך שבה מקבלת כל שכבת עור דגשים ייחודים.

עם הכלים החדשים שעמדו לרשותה, חברה חוה לחלוצת הטיפול בלייזר, ד"ר דברה סרנוב, והשתיים הקימו במרכז הרפואי בלונג איילנד את אחת המחלקות הראשונות בעולם לטיפולי קוסמטיקה רפואית. בשלב הבא פתחה חוה קליניקה יוקרתית במרכז מנהטן, העסיקה פלסטיקאים ורופאי עור מובילים ויישמה את שיטת הטיפול הדו-עומקי. די מהר התפשטה השמועה על "הקוסמטיקאית הישראלית שמחוללת פלאים", והיא הפכה למוקד עלייה לרגל של הסלבריטיז בניו-יורק וטיפלה בקביעות בכוכבים הוליוודיים, כמו מלאני גריפית ,דון ג\'ונסון וסילבסטר סטלון.

למרות הקריירה המשגשגת ב"תפוח הגדול", הגעגועים לארץ גברו, וחוה ובעלה מוטי, יד ימינה ושותפה לדרך, חזרו עם ילדיהם לישראל. חוה פתחה את הקליניקה השלישית שלה – הפעם בתל-אביב.

 

ככה בונים מעצמה


תוך פרק זמן קצר הקימה חוה אימפריה של קוסמטיקה פרא-רפואית, תוך שהיא משנה את הדרך שבה נתפס תחום הקוסמטיקה בישראל. בשנת 2004, פתחה חוה מרכז הוראה (ACADEMY) ללימודי קוסמטיקה רפואית, שהכשיר והסמיך עד היום אלפי קוסמטיקאיות פרא-רפואיות (P.M.E).

ב-2005 הקימה חוה את חברת הקוסמטיקה הפרא-רפואית שפיתחה, בשיתוף פעולה עם מכוני מחקר ומעבדות בארץ (אוניברסיטת בר-אילן) ובחו"ל (אירופה וארה"ב), תכשירים לקוסמטיקה פרא-רפואית המשלבים טכנולוגיות מהמתקדמות בעולם וחלופות חדשניות לחומרים האגרסיביים הנפוצים בתעשייה כמו בנזואיל פרוקסיד או רטין A . כזה, למשל, הוא קו המוצרים הביומטיים של החברה, שמצליחים לחקות את דרך הפעולה הביולוגית של העור. החברה פיתחה עד היום 150 מוצרים - והיד עוד נטויה. בשנים האחרונות מופצים מוצריה גם בקרב יותר מ-10,000 דרמטולוגים, פלסטיקאים ומכונים אסתטיים בארה"ב.

 

לפני כשנה וחצי יזמה חוה יחד עם פרופ\' אייל גור, מנהל היחידה לכירורגיה פלסטית בבית החולים איכילוב, הקמת מערך לימודי ראשון מסוגו לקוסמטיקאיות, במטרה להעניק להן כלים לאבחון כולל ורב-מערכתי ויכולת להתאים את הטיפול לפציינטית גם על פי הפרופיל הרפואי שלה. בסיום הקורס מקבלות המשתתפות תעודת "העשרה רב-מערכתית". זמן קצר לאחר מכן השיקה את המרכז הדיאגנוסטי לאבחון רב-מערכתי של העור, המבוסס על מכשור חדשני ביותר שנמצא כיום רק במספר מצומצם של מרכזי רפואה אסתטית בעולם. הכוהנת של הקוסמטיקה הפרא-רפואית מכשירה את הדור הבא של העוסקות במקצוע. ומרחיבה את "האקדמיה" – האקדמיה תהפוך אותך מתלמידה מתחילה לקוסמטיקאית פרא-רפואית מומחית, עם דיפלומה מוכרת מטעם המדינה (תמ"ת) ותעודת אבחון רב מערכתי בשיתוף בית חולים איכילוב. וזו ממש לא המילה האחרונה.תחנות בחייה המקצועיים של כוהנת היופי1991

מתחילה בקריירה כקוסמטיקאית בארה"ב; מתמחה אצל מומחים ידועי שם, ממייסדי הדרמטולוגיה האסתטית.

1994

מתמחה בקוסמטיקה רפואית בבית החולים סקוט אנד ווייט בטקסס; מפתחת את שיטת הטיפול הדו-עומקי.

1995

פותחת עם ד"ר דברה סרנוף קליניקה בלונג איילנד.

1996

פותחת עם ד"ר דומיניק ולנטי קליניקה במנהטן (פעילה עד היום).

1997

חוזרת לארץ ופותחת את הקליניקה הראשונה בישראל לטיפולים פרא-רפואיים, משלימי ניתוחים פלסטיים.

2004

פותחת מרכז הכשרהׂ (ACADEMY) לקוסמטיקאיות פרא-רפואיות (P.M.E).


2005

מייסדת את חברת "חוה זינגבוים", שפיתחה עד היום 150 תכשירי קוסמטיקה פרא-רפואית פורצי דרך.

2012

מתחילה לשווק את תכשירי החברה לרופאי עור ופלסטיקאים בארה"ב.

2013

מפתחת עם פרופ' אייל גור מאיכילוב קורס להכשרת מאבחנות רב-מערכתיות.

2014

פותחת את המרכז הדיאגנוסטי לאבחון רב-מערכתי של העור.

2015

משיקה את המסלול המורחב ללימודי קוסמטיקה פרא-רפואית למתחילות, בפיקוח המדינה (תמ"ת). מסלול זה הפך במהרה לתוכנית הלימודים המצליחה והמובילה בישראל.

2016

פתיחת האקדמיה הבינלאומית לאיפור בשיתוף מותגי העל: אסתי לאודר, קליניק, מאק, בובי בראון וסמאש בוקס