REMICRONIZED

™REMICRONIZED

סדרת התכשירים החדשה ™REMICRONIZED מבית חוה זינגבוים הראשונה בעולם המאפשרת להחדיר קולגן פברילי וחומצה היאלורונית ממוזערת לעומק העור במריחה.

הפורמולות משלבות שתי טכנולוגיות פורצות דרך, פרי שיתוף פעולה של חוה זינגבוים עם אוניברסיטת בר אילן

"מאז ומעולם, גם כשגדלתי כנערה לכאורה חסרת אמצעים, בית או שורשים, עמדו לצדי עולמי הפנימי והאמונה העצמית. ידעתי שעלי להתקדם, להעמיק, לא לוותר. ידעתי ששטחיות אינה אופציה. הדרך שלי הייתה מאתגרת, ברובה פסעתי לבד, ותמיד ידעתי שעלי לפתור את הבעיות לעומק. ידעתי שאם אטפל בגורם, הסימפטום החיצוני יסתדר כאילו מעצמו. שמרתי על נחישות, אף פעם לא הרמתי ידיים, ותמיד הקשבתי לעצמי.

פריצות דרך – כל דרך – מתרחשות כשמעזים לגעת בעומק"

™REMICRONIZED

סדרת התכשירים החדשה ™Remicronized מבית חוה זינגבוים היא הראשונה בעולם המאפשרת להחדיר קולגן פברילי וחומצה היאלורונית ממוזערת לעומק העור במריחה. שילוב ייחודי זה מטשטש את מראה הקמטוטים, משפר את בריאות העור ותפקודו ומקנה לו גמישות, מוצקות, לחות עוצמתית, ברק וזוהר. הפורמולות הייחודיות משלבות שתי טכנולוגיות פורצות דרך, פרי שיתוף פעולה של חברת חוה זינגבוים עם פרופ' רחל לוברט ופרופ' דרור פיקסלר מאוניברסיטת בר אילן. הממצאים מגובים במחקר קליני ומהווים פריצת דרך דרמטית בחדירות עורית ובתוצאות עוריות מוכחות.

קרם לחות חדשני המשלב שתי טכנולוגיות פורצות דרך ומבוססות מדעית

  • לראשונה בעולם קולגן פברילי השומר על איכויות הקולגן הטבעי וחודר לעור הודות לטכנולוגיית המזעור החדשנית
  • החומצה ההיאלורונית הממוזערת חודרת לעומק העור בטכנולוגיה בלעדית, מעצימה לחות, מטשטשת קמטוטים ומעניקה תחושת רעננות

השילוב בין שתי הטכנולוגיות יוצר בעומק העור מערך ויסקו אלסטי.

התוצאה: הקרם ממצק את העור ומעניק לו גמישות, מפחית הופעת קמטים וקמטוטים, מעלה את רמת לחות העור, מעדן את מרקמו ומקנה לו מראה רענן וזוהר.

רכיבים פעילים נוספים: ויטמין E, ניאצינמיד, אוראה, סודיום, פי.סי.איי, סיליבום מריאנום אתיל אסטר וחמאת קקאו.

אופן השימוש: יש למרוח כמות קטנה מהקרם בבוקר ובערב על עור נקי ויבש, ולהספיג בעור בתנועות טפיחה עדינות עד לספיגה מלאה. מומלץ למרוח את הקרם מעל סרום Remicronized™. מתאים לעור רגיל עד יבש.

קרם עיניים חדשני, המשלב שתי טכנולוגיות פורצות דרך ומבוססות מדעית

  • לראשונה בעולם קולגן פברילי השומר על איכויות הקולגן הטבעי וחודר לעור הודות לטכנולוגיית המזעור החדשנית
  • החומצה ההיאלורונית הממוזערת חודרת לעומק העור בטכנולוגיה בלעדית, מעצימה לחות, מטשטשת קמטוטים ומעניקה תחושת רעננות

השילוב בין שתי הטכנולוגיות יוצר בעומק העור מערך ויסקו אלסטי.


התוצאה: הקרם מטפל בסימני הגיל האופייניים לאזור העיניים. מטשטש קמטוטים, מעלה את רמת הלחות ומקל על מראה כהויות ונפיחויות.


רכיבים פעילים נוספים: קפריליק קפריק טריגליצרידים, ויטמין E ,קפאין ביוגני מפוקסל, אכינצאה וקומפירה מוקול.


אופן השימוש: בבוקר, יש למרוח כמות קטנה מהתכשיר סביב העיניים בטפיחות קלות. יש להתרחק מקו הריסים ומשק הדמעות. מתאים לכל סוגי העור.

סרום עוצמתי וחכם הפועל בסינרגיה מלאה עם קרם ™Remicronized

הסרום מבוסס על טכנולוגיה פורצת דרך ומוכחת מדעית ופועל בשלשה מישורים׃

  • החדרת קולגן פברילי – קולגן השומר על המבנה הסלילי שלו וחודר לעור הודות לגודלו המולקולרי הממוזער.
  • החדרת תשלובת פפטידים ביוממטים
  • החדרת מגוון ויטמינים

 

התוצאה׃ עור מוצק, אלסטי ורענן, וכן העצמת תועלות קרם הפנים מסדרת Remicronized™ לשיפור משמעותי במראה העור.


רכיבים פעילים נוספים׃ Palmitoyl Tripeptide-56 Palmitoyl Tripeptide-38 Palmitoyl Tripeptide-1 Tocopherol Acetate Ascorbyl Tetraisopalmitate


אופן השימוש׃ יש למרוח את הסרום בבוקר ובערב על עור נקי ויבש לפני מריחת קרם הלחות, ולעסות בעדינות עד לספיגה מלאה. מתאים לעור רגיל עד יבש.

™Deep Skin Technology

טכנולוגיית המזעור הבלעדית לחברת חוה זינגבוים מאפשרת הולכה תת עורית של חומרים פעילים במריחה, ללא הזרקה. שיתוף הפעולה הייחודי בין חוה זינגבוים לבין פרופ' רחל לוברט, פרופ' דרור פיקסלר והמחלקה לפיזיקה וננו טכנולוגיה באוניברסיטת בר אילן, הוביל לפיתוח טכנולוגיה ייחודית למזעור ולהולכה תת עורית. המחקרים הקליניים מוכיחים חדירות ויעילות, תכונות המאפשרות טיפול בגורמים לבעיות העוריות בשכבות העור העמוקות, ולא רק בסימפטומים החיצוניים המופיעים על שכבת העור העליונה.

טכנולוגיית מזעור החומצה ההיאלורונית היוותה פריצת דרך בתחום הטיפול בעור, והמחקרים אודותיה התפרסמו בכתבי עת מדעיים. בסדרת Remicronized™ משולבת טכנולוגיה פורצת דרך נוספת: תכשירי הסדרה מכילים קולגן פברילי – קולגן שלם ממוזער השומר על מבנהו הסלילי, חודר לעומק העור בשלמותו ומעניק לו תמיכה, מוצקות והידוק. החומצה ההילארונית הממוזערת חודרת גם היא לעומק העור, עוטפת את הקולגן וסופחת לחות. הסינרגיה יוצרת מערך ויסקו אלסטי התומך בשכבות העור העליונות.

שאלות ותשובות

קולגן מהווה רשת ביטחון עבור העור. הוא חלבון חשוב וחיוני בגופנו. סיבי הקולגן אחראים, בין השאר, על מיצוק, גמישות ומרקם העור, וגם על תפקודו התקין של העור. כמו כן, לקולגן יש תפקיד מרכזי בתהליכי ריפוי של העור.

כמות סיבי הקולגן הולכת ופוחתת עם הגיל, וכך גם איכותם. הם מתייבשים, והמבנה הסלילי הייחודי שלהם נפרם. במקביל, כמות החומצה ההיאלורונית בעומק העור הולכת ופוחתת גם היא, תהליך הגורם לאיבוד מים ולחות ומשפיע על איכות סיבי הקולגן.

סדרת התכשירים Remicronized™ מציגה לראשונה רכיב חדש ובלעדי – קולגן פברילי החודר לעומק העור. סיבי הקולגן הפברילי שומרים על המבנה הסלילי שלהם, חודרים אל השכבה התת-עורית, ועל ידי כך מחזקים וממצקים את שכבת העור העליונה.

עד היום, בשוק הקוסמטיקה נעשה שימוש בקולגן "מפורק" בלבד: חומצות אמינו או פפטידים. רכיבי הקולגן אינם מסוגלים להתגבש בחזרה למבנה המקורי והסלילי שלהם כשהם נמרחים על העור או ניטלים בבליעה, ולכן אינם יכולים להחליף את הקולגן הטבעי.

גם החומצה ההיאלורונית ידועה כחומר גלם מאתגר, היות שהמולקולות שלה גדולות ומתקשות לחדור את מחסום העור ללא הזרקה. העור עצמו מהווה חסם נוסף, המקשה על חדירות חומרים פעילים.

טכנולוגיית deep skin technology™ נותנת מענה לכל האתגרים הללו, ולכן מהווה פריצת דרך משמעותית בתחום הקוסמטיקה והתכשירים במריחה.

מולקולות החומצה ההיאלורונית הממוזערות בשיטה הבלעדית לחברת חוה זינגבוים, חודרות גם הן לעומק העור. הן סופחות מים, עוטפות את הקולגן הפברילי ויוצרות מערך ויסקו אלסטי עשיר בלחות ובגמישות.

המחקר הקליני הוכיח כי שימוש בתכשירי סדרת Remicronized™ תורם להעצמת המיצוק, האלסטיות, הלחות והזוהר של העור, ומטשטש באופן דרמטי את הקמטוטים.

מחקר חדירות הוכיח כי החומצה ההיאלורונית וסיבי הקולגן השלמים חודרים לעומק העור.

המחקרים המדעיים נערכו בשיתוף פרופ' לוברט ופרופ' ליפובסקי ממחלקת הכימיה באוניברסיטת בר אילן, במעבדות מחקר בלתי תלויות בישראל ובעולם.